تبلیغات
مجله زندگی مثبت - چگونه همسر رفته را باید بازگرداند؟؟؟

اختلافات رایج بین خانم ها و آقایان
موهاتو بزن کنار، چشمات ضعیف می شه!
هوش تنها در عدد آی‌کیو خلاصه نمی‌شود
باورهای غلط در مورد مسواک زدن
اینگونه از رنج و ناراحتی ها رهایی یابیم
چه وقت باید تسلیم شویم؟
ارزش خود را بدانید...
دلایل علمی عاشق شدن را بدانید
درست و اصولی دعوا کنید
وقتی برای عشق باید سوگواری کرد
چگونه ازدواج خوبم را خراب کنم؟!
بیایید در شکاف افکارمان ساکن شویم
خودکشی نوجوانان (حتما بخوانید)
کنار آمدن با برهم‌خوردن رابطه و دلشکستگی
آیا بلند بودن صدای موزیک می‌تواند به گوش‌هایم آسیب بزند؟
انواع عشق
مراکز انرژی بدن(چاکرا)
چطور می توان از آینده یک رابطه باخبر شد؟ / با علایم خطر آشنا شوید
بدبین‌ها بخوانند: نگرش مثبت برای قلب شما خوب است
اشتباه های رایج درباره سوگواری در کودکان
افسردگی جوانان
بهترین مشاغل برای جوانان
نگاه نکنید، هیپنوتیمز می شوید+عکس
رابطه جالب نوشیدن آب و توان پاسخگویی
چگونه در جلسه آزمون تست بزنیم؟
با هوش تر می شوید اگر با خودتان حرف بزنید!
پنج نکته طلایی برای بله گرفتن
همه چیز به نگاه تو برمیگرده...
کدام مرورگر کمترین انرژی را از باتری لپ تاپ می گیرد؟
سخنان بزرگان در مورد موفقیت

لیست کامل مطالب ارسالی

Free PageRank Checker

Powered by WebGozarRSS

مجله زندگی مثبت
خانواده و زندگی، پزشکی و سلامت، روانشناسی و موفقیت و مطالب جالب و خواندنی

یکشنبه 28 اسفند 1390

چگونه همسر رفته را باید بازگرداند؟؟؟
مرتبط با : روابط زن و شوهر


 این جملات شما را یاد چه می‌اندازد؟ « من بدون تو نمی‌توانم زندگی كنم »، « من واقعا به تو علاقه دارم »، « خواهش می‌كنم تركم نكن »، « من عاشقت هستم » این التماس‌ها و خواهش‌هایی از سر نیازمندی نه تنها دل شریكت را به رحم نمی‌آورد بلكه ...

فكر می‌كردی همه چیز مرتب است، زندگی‌ات مثل خیلی از زندگی‌های دیگر برای خودش مشكلاتی داشت اما خب! عشق همچنان سوسوی كم نور اما پرقوتش را داشت، حداقل تو این‌طور تصور می‌كردی تا این‌كه یك روز همسرت، كاملا روشنفكرانه درحالی‌كه ریموت كنترل را در دست‌هایش مثل یك هفت تیر می‌چرخاند و مدام كانال‌های تلویزیون را تغییر می‌داد، گفت: «می‌دونی چیه؟ این روزها احساس می‌كنم خیلی با هم غریبه شدیم. باور كن خیلی تلاش كردم تا این حس را از بین ببرم اما نشد! باور كن تلاش كردم! » حباب‌های بادكنكی یك عشق جاودانه با این حرف‌ها بالای سرت می‌تركد و یك عصر بارانی كه همه جزئیاتش خوب در ذهنت مانده تنها عشق زندگی‌ات، با گفتن این جمله همه چیز را به آخر می‌رساندما دیگه به درد هم نمی‌خوریم.» درست به سادگی تغییر دادن یك كانال! كسی كه همه زندگی‌ات بوده محو می‌شود...

 

با ما در ادامه مطلب همراه باشید

 

اشتباهاتی كه بعد از جدایی انجام می‌دهی

این جملات شما را یاد چه می‌اندازد؟ « من بدون تو نمی‌توانم زندگی كنم »، « من واقعا به تو علاقه دارم »، « خواهش می‌كنم تركم نكن »، « من عاشقت هستم » این التماس‌ها و خواهش‌هایی از سر نیازمندی نه تنها دل شریكت را به رحم نمی‌آورد بلكه او را از شما دورتر می‌كند چون هیچ انسانی نمی‌تواند عاشق و دلباخته یك فرد نیازمند و ضعیف شود و مهم‌تر از همه هیچ مرد یا زنی تا به حال از روی تاسف و دلسوزی به سمت شریك‌شان برنگشته‌اند. متاسفیم اما ابراز علاقه‌ات هیچ تاثیری در بازگشت شریكت ندارد. گاهی هم ممكن است همسرت بدون هیچ دلیلی تو را ترك كرده باشد و دلیل واقعی‌اش را برایت بیان نكند. خب اشتباه دوم این است كه مصرانه از او بخواهی دلیل جدایی‌اش چه بوده و باز هم باید بگوییم با این‌كار او را یك قدم از خودت دورتر كرده‌ای. یادت باشد الان شرایط خوبی برای پرسیدن این سوال نیست چون بعد از جدایی آنقدر احساسی هستی كه در مقابل هر جوابی كه شریكت بدهد واكنش بدی نشان خواهی داد. اشتباه سوم هم كه خیلی شایع است برای زمانی است كه همسر سابقت را با زن یا مرد دیگری ببینی. واكنشت چیست؟ داد می‌زنی؟ به همسر سابقت سیلی می‌زنی؟ فحش و ناسزا چطور؟ این هم اشتباه سوم كه شریكت را حسابی از تو دورتر می‌كند. اگر یاد بگیری این 3 اشتباه را در شروع جدایی انجام ندهی قول می‌دهیم همه چیز به‌تدریج به حالت اول بر می‌گردد؛ باور كن.

 

مردان شوالیه می‌شوند

اگر خودت را در خانه محبوس كرده‌ای و به امید بازگشت شریكت با هر صدای تلفن قلبت تند و تند می‌زند، اشتباه می‌كنی. توصیه ما این است بیشتر از گذشته خودت را مشغول نگه دار. می‌توانی در یك كلاس آموزشی شركت كنی و با این‌ كار در خودت تغییرات بزرگی به‌وجود بیاوری. شادی شما نباید وابسته به شخص دیگری باشد تا جایی كه نبود همسر و شریكت تو را به ضعف و افسردگی بكشاند. شریكت جزو دارایی‌ها نیست. كنترل كردن، انتقاد كردن و تغییر دادن او مطابق میلت، او را از شما دور می‌كند. اگر یك زن هستید و به تازگی همسرتان شما را بدون هیچ دلیلی ترك كرده باید نكته مهمی را برای‌تان بگوییم؛ مردان عاشق تحسین، تعریف و تمجید هستند. آن‌ها می‌خواهند مانند یك شوالیه به قدرت‌شان اعتماد كنید. اگر همسرشان شاد نباشد آن‌ها احساس ناتوانی در خود می‌بینند و این یعنی مورد تحسین نیستند و اینجا همان جایی است كه جدایی مثل یك دمل چركی سر باز می‌زند. زنانی كه شاد هستند نیرویی را در مرد بیدار می‌كنند؛ نیرویی كه فریاد می‌زند: « وقتی با تو هستم شادم و این یعنی وجود تو آنقدر قابل تحسین است كه مرا به وجد می‌آورد. » دوران جدایی فرصت خوبی است كه تغییر كنید، تغییری برای بهتر شدن، بله! این جدایی شروعی تازه و بهتر از گذشته است. اگر هنوز عاشق و دلباخته شریكت هستی پرچم سفید تسلیم را به این سرعت بالا نیاور. این هم همان جمله‌ای است كه مدت‌ها منتظر شنیدنش بوده‌ای؟ پس تغییر كن تا بازگشت واقعی را تجربه كنی.

 

پرچم سفید را بالا نیاور

فرض را بر این می‌گیریم كه آن 3 اشتباه كشنده را انجام دادی و شریكت را از خودت دورتر كرده‌ای! خب قبلش باید یك خبر خیلی خوبی را برایت بگوییم این‌كه تحقیقات روان‌شناسانی كه روی تعدادی مردان و زنان بعد از جدایی تحقیق كرده‌اند این بوده كه‌درصد بالایی از ارتباط‌هایی كه به جدایی ختم می‌شود دوباره به بازگشت می‌انجامد. اگر به‌خودت اطمینان داری و با همه وجود معتقد هستی كه كسی به‌اندازه تو نمی‌تواند همسرت را دوست داشته باشد پای تصمیمت بمان و تسلیم نشو. در قدم اول باید یاد بگیری كه یك دوست خوب برای شریكت باشی. اگر در محیط كار مشتركی با او كار می‌كنی یا در مناسبت‌هایی دعوت می‌شوی كه او را ملاقات می‌كنی، حتما شركت كن و آرام و مودبانه و سرشار از احترام بله احترام! با او برخورد كن حتی اگر او را با زن یا مرد دیگری در حال صحبت ببینی! سخت است اما این راه برگشت همسرت است چون او می‌فهمد كه تو تغییر كرده‌ای و این نشانه خوبی است.

 

تو ربات نیستی

اگر یاد بگیری كه تغییر كنی و اشتباهاتت را پذیرفته باشی خودت را برای بازگشت شریكت آماده كرده‌ای. همه انسان‌ها اشتباه می‌كنند، در ما دكمه‌ای برای خاموشی خشم، حسادت و نگرانی وجود ندارد پس خودت را برای كامل نبودنت سرزنش نكن. یك ایمیل برای همسرت بفرست و در آن اشتباهات خودت را برایش یادآوری كن اما یادت باشد این ایمیل نباید نشانه‌ای از خواهش، التماس و ابراز عشق باشد بلكه تنها برای اقرار به اشتباهاتت این كار را انجام بده. یك راز كوچك هم یادت باشد، ممكن است شریكت بعد از جدایی با تو به سرعت با شخص دیگری ارتباط برقرار كند و شاید خیلی سریع‌تر از زمانی كه به شما پیشنهاد ازدواج داده، به رقیب‌تان درخواست زندگی مشترك داده باشد اما فراموش نكن صمیمیتی كه به‌زودی و سرعت ایجاد شود به همان سرعت هم از بین خواهد رفت. خلأ نبود محبت و وجود شریك‌تان را به ایجاد رابطه‌ای جدید كشانده و این موضوعی است كه باید حتما در ذهن‌تان نگه دارید.


مجله زندگی مثبتلینک های مرتبط : انتظارات مردان از زنان
لینک های مرتبط : زنان واقعا از زندگی خود چه می‌خواهند؟!
لینک های مرتبط : اول یک دوست خوب باشید، بعد همسر !
لینک های مرتبط : چرا یک مرد از عشق همسرش بی خبر است

برچسب ها : طلاق-روابط زن و شوهر-زندگی پس از جدایی-زندگی پس از طلاق-مرد پس از طلاق-زن پس از طلاق-زندگی زناشویی بعد از طلاق-زندگی بعد از طلاق-امید به زندگی دوباره با همسر-جدایی همسر-
...
به اشتراک بگذارید :
نوشته شده توسط سید فرهاد ذبیحی در ساعت 06:27 ب.ظ
نظرات ()

1- برای تبلیغات در مجله زندگی مثبت کافی است به مدیر وبلاگ ایمیل دهید و یا با شماره تماس موجود در ذیل تماس برقرار کنید تا تبلیغات بنر محصولات شما در وبلاگ قرار داده شود.

2- اگر شما هنوز برای تبلیغ محصولات خود بنر مناسب و یا دلخواه را طراحی نکردید می توانید این کار را به ما بسپارید تا با طراحی زیبا و مناسب محصولات شما را به بهترین نحو ممکن تبلیغ نماییم.

3- مجله زندگی مثبت با رعایت تمامی حقوق و مسائل اخلاقی آماده همکاری برای طراحی و نمایش بنر محصولات شما در وبلاگ می باشد.


ایمیل: farhad_nurse@yahoo.com

مدیر وبسایت: سید فرهاد ذبیحی


:: پاورپوینت های جالب و آموزنده
:: اس ام اس سرکاری
:: اس ام اس عاشقانه
:: اس ام اس فلسفی
:: اس ام اس مناسبتی
:: مشاوره تحصیلی
:: مجموعه آثار معلم شهید دکتر شریعتی(کتاب الکترونیکی)
:: مجموعه آثار معلم شهید دکتر شریعتی (صوتی 1)
:: مجموعه آثار معلم شهید دکتر شریعتی (صوتی 2)
:: مجموعه آثار معلم شهید دکتر شریعتی (صوتی 3)
:: مجموعه کتابهای پائولو کوئلیو (pdf)

جنسیت شما چیست؟صفحه نخست | پست الکترونیک | آرشیو مطالب | لینك آر اس اس | تماس با ما | تبلیغات

.:: تمام حقوق این سایت و مطالب آن متعلق به مجله زندگی مثبت می باشد و کپی برداری فقط با ذکر منبع بلامانع می باشد ::.
.:: مجله زندگی مثبت ثبت شده در ساماندهی وزارت ارشاد اسلامی است ::.